Надали гуманітарну допомогу та підтримку:
 1. Збройним силам України
 2. Державній прикордонній службі
 3. Службі безпеки України
 4. Солдатам української армії
 5. Потерпілим громадянам України
Автомобілі
Коштом благодійних внесків та донатів було придбано та передано військовим 40 автомобілів (включаючи євробляхи, які були добровільно надані). Загальна кількість наданих автомобілів за 2022 рік становить 410 одиниць.
Продукти першої необхідності
З Польщі, Литви, Німеччини, Греції, Великобританії було передано важливу гуманітарну допомогу – 100 тонн різноманітних продуктів першої необхідності та їжі, включаючи 3 тисячі пар берців.
Старлінки, телефони, грязьова гума
За допомогою благодійного фонду було надано підрозділам ЗСУ - 55 старлінків, 10 комплектів грязьової гуми та 21 супутниковий телефон, що дало змогу збільшити мобільність та ефективність військових під час виконання бойових завдань.
Акумулятори та генератори
Завдяки благодійним внескам наших партнерів та громадянам Європи нам вдалося допомогти підрозділам ЗСУ шляхом передачі 13 тонн акумуляторів (понад 500 штук) та 50 генераторів. Це дало можливість мати живлення у найважчі часи, коли українська енергетична інфраструктура була під ракетними атаками росії.
Зігріваючі речі
Благодійним фондом було доставлено понад 200 кілограмів теплих та зігріваючих речей до міста Дніпро для допомоги постраждалим від вибуху 14 січня 2023 року.
Навігаційно-гідрографічні та світло оптичні пристрої
Надання допомоги у забезпеченні засобів навігаційно-гідрографічного забезпечення та світло оптичних пристроїв для Державної установи "Держгідрографія" є невід'ємною складовою створення ефективного Зернового Коридору. Зокрема, це обладнання є необхідним для забезпечення безперешкодного та безпечного руху суден із зерном. До того ж вже наступного разу такі ж маяки були доставлені на острів Зміїний.
Розкладачки, матраци
Було передано набагато більше, ніж просто речі. Майже тисячу військових отримали не тільки розкладачки, матраци, комплекти спальної білизни та побутову хімію, але й надію на те, що вони не залишені на милості суворих зимових умов.
Для аеророзвідників та журналістів
3 дрони
9 великих павербанків
4 старлінки
3 старлінки
10 великих павербанків
50 кишенькових павербанків
Наші партнери
 • 1
  Американський благодійний фонд «Zero Line»
 • 2

  Фінський благодійний фонд «Zero Line Finland»
 • 3

  Ірландська громадська організація «Moral Fiber»
 • 4

  Medyk dla Zdrowia та її керівник Dr. Stanislaw Mazur
 • 5
  Німецька некомерційна організація «Media in Cooperation and Transition»
 • 6
  Литовський благодійний фонд «Jegavienybeje»
 • 7
  Фінські меценати Anndreas Wilkman та Anderson Brotherus