Новини

Про відзнаку тих, хто нам постійно та значно допомагає.

Про креативність. Це тільки в радянської армії воно було наказуємо. А в нашій – навпаки. Взагалі-то, саме завдяки ініціативності та креативності ми й вирішуємо переважну кількість проблем.

Сьогодні мова про відзнаку тих, хто нам постійно та значно допомагає. Це важливо. Це підтвердження причетності людини або організації до спільної справи – здобуття нашої Перемоги. Зазвичай військові частини роблять паперові подяки. Ми теж так робили. Але й дизайн, й сам вигляд зовсім не відповідали вкладу благодійників, не відображали ступень нашої вдячності за вашу турботу та допомогу.

В мене давно була ідея зробити щось більш довговічне ніж папір в рамці. Адже сьогоднішні події мають визначальний вплив на подальше життя не тільки нашої країни, а й всього світу. Й свідоцтво причетності до цих подій має зберігатися роками.

Що з цього вийшло – дивиться на відео. За основу взята ілюстрація Denis Zilber Art (С). Вона виявилася настільки влучна, що іншої навіть важко себе уявити, коли мова йде про роботу ППО Сухопутних Військ. Звісно, від автора малюнку Denis Zilber маємо дозвіл на використання твору. Тож авторські права не порушуємо!

Щиро дякую благодійникам! Йдемо до Перемоги разом. Без вас було б важко:

UCloud.ua ColorWay Oberig it IT Specialist Інженерний Корпус Армія SOS Повернись живим Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation Group 35 Megatrade / Мегатрейд Svit It Netwave Благодійний Фонд "Вільні Духом" Київ Цифровий

Alexander Savushkin Alexander Chernyavskiy Ivan Kazachuk Anders Brotherus Hakan Mutlu Sönmez

Обіймаю. Ваш #панкапітан