Допомогли солдатам мобілізованим з Таращанської громади, які зараз виконують бойові задачі на півдні України.
Слава Ук
![💪🏻](https://static.tildacdn.com/tild3737-3232-4635-b765-363632323461/328625635_7701773139.jpg)
Отримали гуманітарний вантаж від Благодійної організації «Благодійний фонд «Вільні духом», Громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» та благодійників з Польщі. Це розкладні польові ліжка, які слугуватимуть нашим землякам на передовій, щоб вони мали змогу перепочити у зручніших умовах.
Вже не вперше, об‘єднавши зусилля, вдається реалізувати корисну справу.
Дякую друзі!
Михайло Кривошеєв
Михайло Кривошеєв